>
  • www.unipak.com.tr adresi üzerinden online olarak satın aldığınız ürün ve aksesuarların iadesi için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. İade etmek istediğiniz farklı ürün ve aksesuarların her biri için ayrı form doldurulmalıdır. Ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde yasal olarak ürünü iade hakkınız bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün gönderimi müşterinin sorumluluğundadır.
  •  
  • Kurumsal müşterilerimizin ürünleri iade ederken, kendi irsaliye ve faturalarını düzenleyerek göndermeleri gerekmektedir.
  • UNİSHOP AMBALAJ ve İNTERNET HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
  •  Ömerli Mah. Harmantepe Cad. No:17
           Hadımköy – Arnavutköy
           İstanbul / Türkiye
  •  Şirketimiz, tarafınızın cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür. Tüm geri ödemeler, tarafınızın satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tarafınıza herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapılır. Ödemenin yapılabilmesi için iade edilen ürünün eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza gönderilmeis gerekmektedir. Detaylı bilgi için 0212 798 3006 numaralı “Müşteri Destek Hattımız” ile iletişime geçebilirsiniz.

İadelerinizi aşağıdaki kargo kodları ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

:894Y10

:1255365945

Fatura Tipi

UNI,UNO yada UNT ile başlayan kodu yazınız. Eğer farklı kodlara sahip ürünleri iade etmek istiyorsanız, her ürün için farklı bir form doldurmanız gerekmektedir.
Tüm geri ödemeler, tarafınızın satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Dolayısı ile sipariş esnasında banka havalesi ile ödeme yaptıysanız, iadenizin onaylandığı durumda, paranızın yatırılacağı IBAN numarasını, Başına TR ekleyerek ve rakamlar arasında boşluk bırakmadan yazmanız gerekmektedir